20 Ağustos 2015 Perşembe

Okul bitti!

10 yorum
Bu yazıyı bozulan bilgisayarım yüzünden telefonumla yazıyorum. Umarım çok tırt görünmüyordur. Hangi yazı tipiyle yazdığımı bile unuttum. Bilgisayarıma kavuşunca düzeltirim :) taa 5 yıl önce başlayan okul maceram bu sene sona erdi. Çok üzülürüm sanıyordum ama içten içe bir sevinç bir rahatlama. Meğer istiyormuşum bitmesini artık. Bölüm birincisi olarak bitirdim ve bunu övünmek için yazmadım. Size iki videomu koyacağım. Son durum buydu. Çok çalışmalıyım :(

Okulun bitmesiyle birlikte annem de evden ayrıldı ve tatile gitti. Yalnız yaşama biraz geç başlamış olabilirim ama deneyim deneyimdir. Hiç olmaya da bilirdi :) meğer ben tek kalınca o kadar dağınık biri değilmişim. Baya evi süpürüp, toz alıp, yemek yapıyormuşum. Fatura peşinde koşabiliyor, üzerine bir de kedi alıp bakabiliyormuşum. O kediye de aşık olabiliyormuşum. Adını da "Felix" koyabiliyormuşum.. 

Bu yazımı gören olur mu diye de merak etmiyor değilim. Belki kendime yazıyorumdur ama bu ilgisizliği hak etmiyor değilim. Ben olsam beni takip edemezdim nasıl olsa yazmıyor diyerek. 


https://youtu.be/Mp7T9lG2cyE

Evet bu videomuzda ilk defa müzikal parçası söylemeye çalışan bir canlıyı görüyoruz. Heyecandan da hataları olmuş. Ayrıca ilk defa o kadar büyük bir sahnede tek kalmış ve mikrofonla söylemeye çalışmış. Ha yüzümdeki o dev şey bant. Anadolu Üniversitesi teknolojisi üzdü bu konuda. Mikrofonu bantla tutturmak garip.

https://youtu.be/n0xFzb73-r4

Bu videomuzda da aynı canlı mezuniyet sınavı vermeye çalışıyor. O dönem ve hala sevdiği birisi var. Onu düşünerek heyecanından biraz olsun sıyrılmaya, parçayı hissetmeye çalışıyor. Çünkü mezuniyet sınavında 5 parça söyleniyor ve alkış yasak. Bunun gerilimi çok ayrı. Bu sınavı sadece bir kere yaşadığım için memnunum. Bir daha öyle gerilimli bir an yaşamak istemiyorum sanırım. 

Ha bir de yine "sevdiği" kişi için onunla birlikte izlenen çizgi filmin giriş müzüünü kavırlamaya çalışan bir canlı var. Evet o da aynı canlı. Bir de garage band uygulamasında başarılı değilim. Kabul ediyorum:

https://youtu.be/5DjacwtDkU4

Parçanın kendisi de şöyle:

http://youtu.be/BHjg6cTxmrQ


Yuutub videolarıyla doldurduğum bir yazımın daha sonuna geldim. Keşke kedimi de koyabilsem ama beceremiyorum telefondan. Vurmayın! 

Sıcak bastı.
 

Feli Jo Design by Insight © 2009